Kolegium Sędziów PZKol. typuje na zawody z Kalendarza PZKol. sędziego
głównego i dwóch komisarzy. Sędzia główny wyznaczany jest z Polski,
natomiast komisarze wyznaczani są z danego okręgu.
Data
|
Nazwa imprezy |
Miejsce
|
Organizator
|
D
|
Kategoria
|
Obsada
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03 |
Otwarte Mistrzostwa Kalisza w kolarstwie przełajowym
Regulamin |
Stadion miejski
w Kaliszu |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
P |
MJ
MJmł
MMł
MŻ
WJ
WJmł
WMł
WŻ |
1. Przybył Krzysztof
2. Przybyłek Melchior
3. Przybyłek Martynian
4. Libudzic Sławomir
5. Cieślak Joanna |
9.03 |
Wyścig MTB Regulamin |
Koźminek
Lasek Brzezinka |
Uczniowski Klub
Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1
62-840 Koźminek
tel. 604-098-702
popeye82@op.pl |
MTB |
MJmł
MMł
MŻ
WJmł
WMł
WŻ
Dzieci |
1. Dobrochowski Robert
2. Laskowski Przemysław
3. Synkowski Tadeusz
4. Przybyłek Melchior
5. Cieślak Joanna
6. Przybyłek Martynian |
16.03 |
Otwarte Mistrzostwa Kalisza w kolarstwie MTB
Regulamin |
Stadion miejski
w Kaliszu |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
MTB |
MJ
MJmł
MMł
MŻ
WJ
WJmł
WMł
WŻ |
1. Przybyłek Melchior
2. Ludwicki Bogdan
3. Przybył Krzysztof
4. Laskowski Przemysław
5. Przybyłek Martynian |
23.03 |
Wyścigu kolarskiego MTB
„POWSTAŃCZY GONIEC”
z cyklu „Kołowanie z Kołownikiem”
Regulamin
|
Włoszakowice |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY KOŁOWNIK ul. Wolsztyńska 7 64-140 Włoszakowice e-mail: barbara.dabkowska@onet.eu
|
MTB |
MJ
MJmł
MMł
MŻ
WJ
WJmł
WMł
WŻ |
1. Kożuch Piotr
2. Placek Jerzy
3. Kmieciak Wiesław
4. Pucal Ryszard
|
1-2.05 |
64. Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju – Memoriał Marian Kegela
Regulamin |
Poznań |
Ośrodek Sportu
i Rekreacji
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne |
Sz |
MMł
MŻ
WMł
WŻ |
1. PZKol. Ludwicki Bogdan
2. PZKol. Michta Adam
3. PZKol. Przybyłek Melchior
4. Kożuch Piotr
5. Kmieciak Wiesław
6. Jasionek Patrycja - kandydat
7. Dobrochowski Robert - komputer |
10.05 |
Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie przełajowym szkół
podstawowych – Szukamy Następców Olimpijczyków |
OSiR Szwacin |
Uczniowski Klub Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Henryk Strzeleckitel.
601-535-017 |
P |
MJmł
MMł
MŻ
WJmł
WMł
WŻ |
1. Libudzic Sławomir
2. Przybyłek Martynian
3. Przybył Krzysztof
4. Cieślak Joanna |
19.05 |
Ogólnopolski Wyścig Kolarski
na Osiedlu Krzyżowniki - Smochowice |
Poznań |
Poznańskie Towarzystwo Cyklistów ul. Okulickiego
49, 61-413 Poznań
tel. 602-454-698
jerzyplacek@op.pl |
Sz |
MŻ
MMl.
WŻ
WMł
Masters |
1. Kożuch Piotr
2. Synkowski Tadeusz
3. Kmieciak Wiesław
4. Kamiński Maciej
5. Wiatrowska Grażyna
6. Jasionek Patrycja - kandydat
|
30.05 |
Zawody kolarskie z okazji Święta Miasta Kalisza „Wielka Nagroda Kalisza |
Kalisz |
Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz |
T |
MJmł
MMł
MŻ
WJmł
WMł
WŻ |
1. Przybyłek Melchior
2. Przybył Krzysztof
3. Ludwicki Bogdan
4. Laskowski Przemysław
5. Libudzic Sławomir
6. Przybyłek Martynian |
1.06 |
V Chabrowy Puchar Merxa – jazda indywidualna na czas |
Złotniki Biedrusko |
Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49,
61-413 Poznań
tel. 509 954 266 Agnieszka Rychel,
ptcpoznan.pl |
Sz |
MŻ
MMl.
MJm
mJ
WŻ
WMł
|
1 Placek Jerzy
2.Kmieciak Wiesław
3.Pucal Ryszard
4.Andersz Jerzy
5 Wiatrowska Grażyna
6.Synkowski Tadeusz
7.Kamiński Maciej
8.Kamiński Tomasz
9.Kożuch Piotr - komputer |
7.06 |
Szukamy Następców Olimpijczyków |
Biskupice Zabaryczne |
Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440
rafalk1967@wp.pl |
MTB |
MŻ
MMl.
MJm
WŻ
WMł.
Wjm
|
1. Libudzic Sławomir
2. Przybył Krzysztof
3. Gałęski Henryk
|
8-9.06 |
Puchar Polski w kolarstwie torowym - eliminacje OOM |
Kalisz |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
Tor |
MMl.
WMł.
|
1. PZKol. Skorek Paweł
2. PZKol. Winiarski Mirosław
3. PZKol. Rokicki Tomasz
4. Przybyłek Melchior
5. Przybył Krzysztof
6. Mikołajewski Dariusz
7. Skórka Elżbieta |
13.06 |
Szukamy Następców Olimpijczyków - szkoły podstawowe
|
Biadki |
Międzyszkolny Ludowy
Uczniowski
Klub Sportowy
„As” Biadki
ul. Szkolna 3 Biadki
63-714Kobierno
tel. (62) 721-13-22
sp-biadki@krotoszyn.pl |
Sz |
MŻ
MMl.
MJmł.
WŻ
WMł.
WJmł.
|
1. Przybył Krzysztof
2. Gałęski Henryk
3. Libudzic Sławomir
4. Cieślak Joanna |
15-16.06 |
Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Memoriał Tomka
Jakubowskiego |
Tarnowo Podgórne |
Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne tel./fax (61) 816-60-86
info@osir.pl |
Sz |
MJ
MJmł
MMł
MŻ
WE
WJ
WJmł
WMł |
1. PZKol. Kaczmarek Paweł
2. PZKol. Dobrochowski Robert
3. PZKol. Michta Adam
4. SM. Kożuch Piotr
5. Chr. Ludwicki Bogdan
6. Kamiński Tomasz
7. Kamiński Maciej
8. Synkowski Tadeusz |
29-30.06 |
MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH W KOLARSTWIE SZOSOWYM |
Raszków |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
Sz |
klasy IV-VIII |
1. Ludwicki Bogdan
2. Przybyłek Melchior
3. Kamiński Maciej
4. Wiatrowska Grażyna
5. Synkowski Tadeusz
6. Mikołajewski Dariusz
7. Skórka Elżbieta
8. Laskowski Przemysław |
5-7.07 |
XXXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski |
Wysocko Wielkie,
Chynowa, Kotowiecko |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
Sz |
|
1. PZKol. Krasnowiecki Mirosław
2. PZKol. Sasim Paweł
3. PZKol. Przybyłek Melchior
4. SM. Libudzic Sławomir
5. Chr. Dobrochowski.Robert
6. Mikołajewski Dariusz
7. Skórka Elżbieta
8. Kamiński Tomasz |
23-24.07 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym |
Godziesze Wielkie Kakawa Kolonia |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
Sz |
MMł
WMł |
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. |
15.08 |
Szosowy Wyścig o Puchar Bogdana
Bartkowiaka, Memoriał Alojzego Kamela
|
Złotniki-Biedrusko |
Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49,
61-413 Poznań
tel. 509 954 266
Agnieszka Rychel,
ptcpoznan.pl |
Sz |
MŻ
MMl.
MJm
WŻ
WMł.
Wjm
|
1 Placek Jerzy
2.Kmieciak Wiesław
3.Pucal Ryszard
4.Andersz Jerzy
5 Wiatrowska Grażyna
6.Synkowski Tadeusz
7.Kamiński Maciej
8.Kamiński Tomasz
9.Kożuch Piotr - komputer |
24-25.08 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodziczek i Młodzików |
Kalisz |
Wielkopolski Związek
Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800 Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
T |
MMł
WMł |
1.
2.
3.
4.
5. |
25.08 |
BANYHOPKI 2024 – Szukamy Następców Olimpijczyków |
Śrem |
SKLEPKOMET,
ul. Wojska Polskiego 2/4, 63-100 Śrem,
tel. 667 116 492
sklep komet@wp.pl |
MTB |
MJ
MJm
MM
MŻ
WJ
Wjm
WM
WŻ |
|
31.08-1.09 |
Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym |
Koźminek |
Uczniowski Klub
Sportowy „Koźminianka”
ul. Szkolna 1
62-840 Koźminek
tel. 509-256-223
fax. (62) 76-37-023
popeye82@op.pl |
Sz |
MMl.
MJm
WŻ
WMł.
Wjm |
1. PZKol. - piątek
2. PZKol. - piątek
3. PZKol. - sobota
4. SM. - sobota
5. Chr. - sobota
6. - piątek
7. - sobota
8. - piątek
9. - piątek
10. - komputer |
7-8.09 |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodziczek
i Młodzików |
Do ustalenia |
Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
Sz |
MMł
WMł
|
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. |
20.09 |
XXIV Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego Szkół
Podstawowych w kolarstwie MTB – Szukamy Następców Olimpijczyków |
Biskupice Zabaryczne |
Uczniowski Klub Sportowy „Dunin” Biskupice Zabaryczne
63-510 Mikstat
tel. (62) 73-10-393 lub 601-142-440
rafalk1967@wp.pl |
MTB |
MŻ
MMl.
MJm
WŻ
WMł.
Wjm
|
1. SG.
2.
3. |
21.09 |
Wyścig MTB XCO |
Śrem |
SKLEPKOMET,
ul. Wojska Polskiego 2/4, 63-100 Śrem,
tel. 667 116 492
sklep komet@wp.pl |
MTB |
MJ
MJmł
WJ
WJmł
Masters |
1.
2.
3.
4.
5. |
21-22.09 |
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie MTB
Regulamin |
Śrem |
Wielkopolski Związek Kolarski
ul. Wał Matejki 2
62-800Kalisz
tel. (62) 757-23-41
wzkol1@wp.pl |
MTB |
MJmł
MM
MŻ
WJmł
WM
WŻ |
1. PZKol.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
|
28 -29.09 |
MISTRZOSTWA POLSKI - JAZDA NA CZAS DWÓJEK I DRUŻYN |
GODZIESZE WIELKIE, OPATÓWEK, BRZEZINY - powiat kaliski |
Kaliskie Towarzystwo Kolarskie
ul. Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz |
|
MJmł.
MJ
MO
ME
WJmł
WJ
WO
WE |
1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4. PZKol.
5. PZKol.
6.
7.
8.
9.
10. |
4.10 |
Powiatowy Wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych |
Przeźmierowo/ Poznań |
KK Tarnovia Tarnowo Podgórne,
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. 502065265
Piotr Broński
info@osir.pl |
P |
MŻ
MMł.
MJmł
MJ
WŻ
WMł
WJmł
WJ
Masters |
Zawody
przeprowadzą
trenerzy. |
8.10 |
SZUKAMY NASTĘPCÓW OLIMPIJCZYKÓW,
Otwarte mistrzostwa Gminy i Miasta Odolanów
w kolarstwie górskim
Odolanów, 10.10.2023 r. |
Odolanów |
UKS Czepmion Świeca,
Ul. Szkolna 5,
63-430 Świeca
tel. 603-641-439 |
MTB |
|
1. SG.
2.
3. |
11.10 |
Szukamy Następców Olimpijczyków |
Szwacin |
Uczniowski Klub
Sportowy „Zefir”
Wola Droszewska 45
62-872 Godziesze
Henryk Strzelecki tel. 601-535-017 |
P |
MŻ
MMŁ.
MJmł.
WŻ
WMł.
WJmł. |
Zawody
przeprowadzą
trenerzy. |
19.10 |
XX WYŚCIGU PRZEŁAJOWEGO „SWARZĘDZ – CROSS” IM.MARIANA KEGELA |
Swarzędz |
Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49,
61-413 Poznań
tel. 509 954 266
Agnieszka Rychel,
ptcpoznan.pl |
Sz |
Mł.
MJmł
MJ
WŻ
WMł
WJmł
WJ
Masters |
1 Placek Jerzy
2.Kmieciak Wiesław
3.Kożuch Piotr |
listopad |
Wyścig Przełajowy
Moskawa Cyclocross
klasa A
Regulamin |
Środa Wielkopolska |
MKS Środa Wlkp.
ul. Sportowa 12
63-000 Środa Wlkp.
tel. 601-786-855
alexpilecki0@gmail.com |
P |
MŻ
MMł.
MJmł
MJ
ME
WŻ
WMł
WJmł
WJ
WE
Masters |
1. PZKol.
2. PZKol.
3. PZKol.
4. SM
5. Chr
6.
7.
|
7.12 |
Puchar PTC Hipodrom Wola |
Hipodrom Wola |
Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
ul. Okulickiego 49,
61-413 Poznań
tel. 509 954 266
Agnieszka Rychel,
ptcpoznan.pl |
Sz |
MJ
MJmł
MMł
MŻ
WJ
Wjmł
WMł
WŻ |
1 Placek Jerzy
2.Kmieciak Wiesław
3.Pucal Ryszard
4.Kożuch Piotr - komputer |
|
|
|
|
|
|
|
1. Sędzia Główny
2. Komisarz 2
3. Komisarz 3
4. Sędzia Mety
5. Sędzia chronometr
6. Pozostali sędziowie.
1. Wielkopolski Związek Kolarski, ul. Wał Matejki 2,
62-800 Kalisz, tel. 62 757 23 41,
wzkol1@wp.pl
2. Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, ul. Wał Matejki 2,
62-800 Kalisz, tel. 62 757 55 68,
ktk.kalisz@wp.pl
3. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy
"SZPEREK" Antonin Ludwików, 63-421 Przygodzice
4. Kolskie Towarzystwo Cyklistów, ul.Grodzka 21,
62-872 Koło, tel. 669 466 791,
brzozalinka4@o2.pl
5. Uczniowski Klub Sportowy "" Wola Droszewska, 62-872 Godziesze, Henryk Strzelecki, tel. 667 976 357
6. Kolarski Klub Sportowy Gostyń, ul Poznańska
171, 63-800 Gostyń, tel. 602 772 756, 65 572 04 95,
mintawaldemar@wp.pl
15. Powiatowe Zrzeszenie LZS w Pleszewie, ul.
Poznańska 79, 63-300 Pleszew, tel. 62 742 96 15
16. Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
"As" Biadki, ul. Szkolna 3 Biadki, 63-714 Kobierno, tel. 62 721 13 22,
sp-biadki@krotoszyn.pl
17. Marian Paździor Firma"PAMA", ul. Sianowska 38,
60-443 Poznań, tel. 501 143 998, W-ce Prezes PTC Tadeusz Kubiak, tel.
501 482 317
18. Burmistrz Miasta Turku, ul. Kaliska 59, 62-700
Turek, Turkowskie Towarzystwo Cyklistów, ul. 3 Maja 1/3, 62-700 Turek,
tel. 698 656 795,
dariusz.mikolajewski@o2.pl
19. Tadeusz Kubiak, tel. 501 482 317; Jerzy
Gruszka, tel. 61 817 2042; R. Szaj, tel. 504 004 447.
24. Ludowy Klub Sportowy DROGOWIEC Złotów,
Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM, Miejski Ośrodek Sportu i
Rekreacji, Aeroklub Ziemi Pilskiej.
25. K.S. Kołownik Włoszakowice ul. Wolsztyńska 7,
64-140 Włoszakowice; Grzrgorz Mierzyński; 601 785 561;
grzegorz.kolownik@gmail.com
26. KS 64 Sto Leszno ul. Studzienna 15/9, 64-100
Leszno; Wojciech Mizuro; 606 889 732;
mizuro@interia.eu
28. Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki; DT Swiss
Polska Spółka z o. o.; Oborniki, ul. Towarowa